ROMANTICKÁ RŮŽE, bomba do koupele

Přírodní šumivá bomba do koupele s vůní růží a růžovými extrakty pro hebkou pokožku.

57,00 Kč

Návykovým zážitkem je koupel doslova a do písmene v růžích. Přes tři sta cenných látek, které přispívají k udržení zdravé a zářivé pokožky, naleznete v květech růží. Tonizují, hydratují a revitalizují mdlou pleť. Samotná vůně růží působí antidepresivně, vyzkoušejte ji při problémech s nespavostí. Koupel s Romantickou růží je vhodná pro všechny typy pokožky. Bomba obsahuje přírodní meruňkový a olivový olej, které na pokožce vytvoří nemastný hydratační ochranný film. Použití hydratačního krému/mléka po koupeli není nutné.

Bez sulfátů, glykolů, silikonů, ropných derivátů, živočišných tuků, parabenů a konzervačních látek, syntetických barviv a parfemace.

Použití

Vložte do teplou vodou napuštěné vany, nebo nechte rozpouštět pod natékající vodou. Bomba se rozšumí, vytvoří pěnu a všechny účinné látky se z ní uvolní. Doporučovaná délka koupele 15 až 30 minut.

Balení: Baleno v sáčku z celulózy.

Hmotnost: 85 g

Skladování: Skladujte na suchéma chladném místě, nevystavujte mrazu ani přímému slunečnímu záření. Ukládejte mimo dosah dětí!

Složení/INCI: Sodium Bicarbonate (hydrogenuhličitan sodný), Citric Acid (kyselina citronová)*, Olea Europaea Fruit Oil (olivový olej)*, Prunus armeniaca Oil (meruňkový olej)*,  Rosa Canina Flower Extract*, Aniba Rosaeodora Wood Extract (růžové dřevo)*, Rosa Damascena Flower Extract (růže damascénská)*, Rosa Canina Flower, Iron Oxide (minerální barvící složka), Citronellol***, Geraniol***, Linalool***, Eugenol***.

* certifikovaná organická složka ** kombinace 100% čistých párou destilovaných esenciálních olejů a přírodních vůní *** vyskytuje se přirozeně v esenciálních olejích a přírodních vůních

Výrobce: Aenea/Soaphoria (SK)