SCRUBEE® - tělový peeling, zpevňující

Organický tělový peeling na bázi třtinového cukru s ananasovým extraktem pro zlepšení elasticity a pevnosti pokožky. Anticelulitidní!


Koupí tohoto výrobku podpoříte chov včel na Slovensku! Děkujeme.

345,00 Kč

Organický tělový peeling na bázi třtinového cukru je skvělým až zázračným pomocníkem v boji proti celulitidě. Pokožku jemně ošetřuje, regeneruje a vyhlazuje. Obsahuje kokosový a mandlový olej pro výživu a hydrataci, ananasový extrakt pro zlepšení elasticity pokožky, jejího tonusu a pevnosti. Přírodní minerální barvivo dodává pokožce těla smyslný jas. Při pravidelném používání Scrubee® vám bude odměnou hebká a voňavá pokožka.

Použití: Naberte prsty přiměřené množství a krouživými pohyby promasírujte pokožku celého těla (ne obličej!). Zvláštní pozornost věnujte problematickým partiím - stehnům, bokům, hýždím. Opláchněte vodou. Po použití zůstává na pokožce jemný nemastný film, další ošetření pokožky tělovým mlékem nebo olejem není nutné. Určeno k použití 2x až 3x týdně. Před použitím doporučujeme obsah pořádně promíchat nebo protřepat.Nepoužívejte na otevřené rány!

Balení: Baleno v opakovaně uzavíratelném sáčku.

Hmotnost:  250 g

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení/INCI: Sucrose, Cocos Nucifera Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Aroma, Ananas Sativus Stem Powder, Maltodextrin, Mica, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopherol

Výrobce: Soaphoria (SK)