SCRUBEE® - tělový peeling, antioxidační

Organický tělový peeling na bázi třtinového cukru a jemně mletých kávových zrn, s extraktem z břečťanu popínavého. Anticelulitidní!


Koupí tohoto výrobku podpoříte chov včel na Slovensku! Děkujeme.

345,00 Kč

Organický tělový peeling na bázi třtinového cukru a jemně mletých kávových zrn je až zázračným pomocníkem v boji proti celulitidě. Pokožku jemně ošetřuje, regeneruje a vyhlazuje. Obsahuje kokosový a mandlový olej pro výživu a hydrataci. Účinnou složkou je extrakt z břečťanu popínavého, který má silné antioxidační a stahující účinky. Podporuje odbourávání vody z pokožky a tím přispívá k tvarování křivek těla. Přírodní minerální barvivo dodává pokožce přitažlivý jas. Při pravidelném používání Scrubee® vám bude odměnou hebká a voňavá pokožka a radost z vašeho rozhodnutí pomoci včelám.

Použití: Naberte prsty přiměřené množství a krouživými pohyby masírujte pokožku celého těla (ne obličej!). Zvláštní pozornost věnujte problematickým partiím - stehnům, bokům, hýždím. Opláchněte vodou. Po použití zůstává na pokožce jemný nemastný film, další ošetření pokožky tělovým mlékem nebo olejem není nutné. Určeno k použití 2x až 3x týdně. Před použitím doporučujeme obsah pořádně promíchat nebo protřepat. Nepoužívejte na otevřené rány!

Balení: Baleno v opakovaně uzavíratelném sáčku.

Hmotnost: 250 g

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení/INCI: Sucrose, Cocos Nucifera Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Coffea Arabica Fruit, Caffeine, Hedera Helix Leaf Extract, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopherol

Výrobce: Soaphoria (SK)