ŠTĚSTÍ, sójová svíčka

Velmi oblíbená vonná svíčka ze sójového vosku s květinově ovocnou vůní, která vás prostě okouzlí. Takhle voní štěstí!

177,00 Kč

Vonná svíčka s mimořádně pozitivní vůní, která vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři! Dokonalý dárek pro každou ženu! Sójový vosk na rozdíl od parafínu hoří pomaleji a při hoření neuvolňuje do ovzduší toxické látky. Kompozice organických esenciálních olejů se uvolňuje postupně, díky čemuž je zážitek ze svíčky stejně intenzivní a příjemný po celou dobu od prvního zapálení až po dohoření.

S velmi příjemnou (a oblíbenou!) nasládlou ovocně-květinovou vůní, která v sobě skrývá svěží tropické citrusové tóny a tóny jemných květů. Vrchní tóny udávají plody citronu, sicilských pomerančů a hořkých grapefruitů zjemněné esencí růží, vznešeného jasmínu a broskve. Vyváženost a hloubku jedinečné vonné kompozice umocňuje mošusový základ čarodějky obecné. Svíčka má jemně narůžovělou barvu.

Svíčku nenechávejte nikdy hořet bez dozoru! Vždy ji umístěte na tepelně odolný povrch, na místo chráněné před průvanem, v dostatečné vzdálenosti od snadno vznětlivých předmětů. První zapálení svíčky musí trvat minimálně 10 - 15 sekund, někdy i více, aby se knot pořádně rozpálil a zkrátil se na správnou délku (přibližně 3-5 mm). Po zapálení nenechte však svíčku hořet delší dobu než 4 hodiny v kuse. Dbejte aby roztátý vosk neobsahoval nečistoty, např. hlavičky zápalek. Z bezpečnostních důvodů nenechte svíčku dohořet úplně. Zhasněte ji, když zůstává cca. 10mm vosku. Ke zhášení nepoužívejte víčko, se kterým je svíčka dodávána!

Pro optimální výdrž vychutnávejte blaho při každém použití minimálně do doby roztavení souvislé vrchní vrstvy vosku. Podle potřeby můžete průběžně zkracovat délku knotu. Čím déle totiž svíčka hoří, tím delší je knot, větší plamen a šance, že svíčka zakouří.

Doba hoření: cca 35 hodin

Balení: Baleno ve skle.

Objem: 125 ml

Výrobce: Aenea (SK)

Uchovávejte mimo dosah dětí. Při styku s kůží omyjte velkým množstvím vody.