ŠTĚSTÍ, tělové suflé®

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Přírodní tělové suflé je krémovou kompozicí vybraných přírodních olejů a másel vyšlehaných do hladké pěny. Suflé Štěstí okouzluje svou květinově ovocnou vůní, která působí velmi pozitivně. Pro hydrataci a vůni pokožky.

Zvolte si variantu:

Cena od 205,00 Kč

S přírodním suflé poskytnete vaší pokožce výjímečnou péči. Každé tělové suflé vás ohromí svou hebkou, našlehanou strukturou stejně jako svou účinností na pokožku těla. Jen velmi malé množství stačí, aby vaše pokožka byla hydratovaná a sametově hebká. Suflé Štěstí má krásnou vůni, kterou nelze označit jinak než jako "šťastnou". Tohle je suflé s úsměvem!

Použití

Doporučujeme používat po každé koupeli nejlépe na ještě vlhkou pokožku. Suflé se velmi dobře roztírá. Malé množství vetřete do pokožky až do vstřebání.

Objem: 255 ml

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě při teplotě do +25°C. Při vyšších teplotách může dojít k znehodnocení obsahu! Nevystavujte přímému slunečnímu záření, vlhkosti a mrazu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení/INCI: Cocos Nucifera Oil (kokosový olej), Butyrospermum Parkii Butter (bambucké máslo), Theobroma Cacao Seed Butter (kakaové máslo), Olea Europaea Fruit Oil (olivový olej), Aroma**, Tocopherol (vitamín E), Iron Oxide (minerální barvící složka), ***Benzyl Salicylate, ***Citronellol, ***Geraniol, ***Hexyl Cinnamal, ***Limonene, ***Linalool                                             *** přirozeně se vyskytující v esenciálních olejích a přírodních vůních                                                                                                 **kombinace 100% čistých, parou destilovaných esenciálních olejů


Výrobce: Soaphoria (SK)