VÁŽNÁ ZNÁMOST, tuhý šampón na normální vlasy

Přírodní tuhý šampón s kukui olejem a vůní levandule a cedrového dřeva pro všechny typy vlasů. NOVÉ JEŠTĚ LEPŠÍ SLOŽENÍ!

Zvolte si variantu:

Cena od 127,00 Kč

Přírodní tuhý šampon na bázi tenzidů kokosového oleje, s obsahem kukui oleje a levandulového hydrolátu. Šampón neobsahuje žádné chemické konzervanty, silikony a parabeny, nenaleznete v něm sulfáty, syntetické vůně či barviva. Vlasy čistí a díky účinným přírodním složkám vlasy současně posiluje a vyživuje. Tenzidy z kokosového oleje šampon jsou zárukou krásné pěnivosti. Šampón Vážná známost obsahuje kondicionizační složku. Vlasy jsou tak po umytí jemné, snadno se rozčesávají, neelektrizují. Vhodný i pro VEGANY!

Použití

Používejte způsobem obvyklým u tuhých šamponů. Tzn. projeďte ("namydlete") s ním mokré vlasy, promasírujte pokožku hlavy, promněte vlasy. Opláchněte. Oplach octovou nebo citrónovou vodou není nutný. Po použití nenechávejte tuhý šampón stát v mokru, nejlépe když jej uložíte na mýdlenku.

Velikost 40 g vám vydrží překvapivě dlouho, dva měsíce určitě. Tuhý šampón lze bez obav používat i na pokožku těla.

Doporučujeme

Abyste se oblíbeného šampónu MusK nemuseli vzdávat i na cestách, doporučujeme vaší pozornosti hliníkové dózičky na jeho bezpečné přenášení. Velikost "malá" na šampón o váze 40 g, velikost "velká" na šampón o váze 80g.


Balení: Baleno v papírové krabičce.

Velikost: 40 g +/- 5%

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě. Ukládejte mimo dosah dětí.

Složení/INCI: Sodium Cocoyl Isethionate (tenzid z kokosového oleje), Sodium Coco Sulphate (tenzid z kokosového oleje), Aleurites Mollucans Nut Butter (kukui máslo), Lavandula Angustifolia Floral Water (květová voda levandulová), Lavandula Angustifolia Flower Oil (EO levandule), Cedrus Atlantica Oil (EO cedrové dřevo), Tocopherol (vitamín E), Panthenol (pantenol), Lactic Acid (kyselina mléčná), Manganese Violet*, Limonene**
*přírodní barvivo          **přirozeně obsažené v esenciálních olejích

Výrobce: MusK (SK)