VLASOBRANA, pro objem

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Přírodní tekutý šampón na jemné vlasy a a jejich objem. Má jemnou květinovou vůni. Nevymývá barvu z vlasů!

230,00 Kč
Skladem

Šampón vedle bylinných extraktů obsahuje arganový olej pro hydrataci vlasů a péči o pokožku hlavy. Extrakty kořene kostivalu a lopuchu jsou zdrojem inulínu a polysacharidů, které vlas obaluji a tím jej chrání před poškozením, dodávají vlasům na objemu. Extrakt z vrby má protizánětlivý účinek. Šampón Vlasobrana je obohacený o kondiciační složku. Obsahuje aktivní vitamín E, učinný přírodní antioxidant.

Šampón neobsahuje parabeny, silikony, sulfáty. Nevymývá barvu z vlasů. Výborně pění. pH = 6

Použití

Vlasy a pokožku hlavy opláchněte čistou vodou. S trochou teplé vody vmasírujte šampón, dokud se nevytvoří pěna. Nechte působit 2 až 5 minut. Důkladně z vlasů vymyjte, až je voda čirá.

Obsah: 200 ml

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě, nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu.

Složeni/INCI: Aqua (demineralizovaná voda), Cocamidopropyl betaine (surfaktant přírodního původu), Coco glucoside (neiónová povrchově aktivní látka přírodního původu), Decyl D-glucoside (neiónová povrchově aktivní látka přírodního původu), Glycerin (alkohol rostlinného původu), Argania spinose kernel oil (za studena lisovaný rostlinný olej), Panthenol (z kys. pantotenové - vit. B5), Natrium chloride (mořská sůl), Phenethylalcohol (látka přirozeně se vyskytující v esenciálních olejích z květů, biotechnologického původu), Xanthan gum (hydrokoloid bakteriálního původu), Natural floral fragrance  (olejový destilát z květů), Arctium lappa powder  (extrakt z kořene lopuchu), Salix alba powder (extrakt z vrbové kůry), Symphytum officinale powder (extrakt z kořene kostivalu), Lactic acid (kys. mléčná - produkt bakteriální fermentace)

Výrobce: Liqoil (SK)