Zubní pasta ČERNÉ UHLÍ

Přírodní zubní pasta s černým uhlím pro bělost vašich zubů.

180,00 Kč

Přírodní zubní pasta s obsahem černého, aktivního uhlí účinného přírodního prostředku bělení zubů. Vůni a chuť čerstvosti pastě dodává citrón a máta. I bez přítomnosti syntetických pěnidel, pasta výborně pění.

Přírodní zubní pasty Caltha představují zdravou péči o zuby a dásně bez zbytečné parfemace a pěnidel, silikonů, fluoridů a syntetických příchutí. Ke každodennímu použití. Základem přírodních past je kokosový olej se schopností bělit zuby a eliminovat bakteriální povlak v ústech. Příjemnou chuť pastám dodává xylitol - přírodní sladidlo s prokázanou ochrannou funkcí proti zubnímu kazu. Jemné abrazivní účinky pasty jsou dány obsahem křemeliny - přirozené půdní usazeniny, která posiluje pevnost zubní skloviny a uhličitanu vápenatého.

Balení: Baleno v obale z recyklovatelného PET.

Objem balení: 75 ml

Složení/INCI:Aqua, Glycerin, Cocos Nucifera Oil, Ethanol, Calcium Carbonate, Xylitol, Sodium Cocoyl Glutamate, Solum Diatomeae, Xanthan Gum, Activated Charcoal, Sodium Bicarbonate, Citrus Limon Peel Oil, Mentha Viridis Leaf Oil, *Limonene, *Citral (*součást esenciálních olejů)

Výrobce: Caltha (CZ)