Zubní pasta MÁTA

Zubní pasta výhradně přírodního složení vhodná pro celou rodinu. Šetrná a přesto účinná péče bez rizika narušení zubní skloviny.

155,00 Kč

Přírodní zubní pasta Máta s výtažky máty peprné a máty kadeřavé, citrónem, pomerančem a hřebíčkem pro čistotu, bělost zubů, osvěžení dutiny ústní. Chuť, která se stane vaší oblíbenou! I bez přítomnosti syntetických pěnidel, pasta výborně pění.

Přírodní zubní pasty Caltha představují zdravou péči o zuby a dásně bez zbytečné parfemace a pěnidel, silikonů, fluoridů a syntetických příchutí. Ke každodennímu použití. Základem přírodních past je kokosový olej se schopností bělit zuby a eliminovat bakteriální povlak v ústech. Příjemnou chuť pastám dodává xylitol - přírodní sladidlo s prokázanou ochrannou funkcí proti zubnímu kazu. Jemné abrazivní účinky pasty jsou dány obsahem křemeliny - přirozené půdní usazeniny, která posiluje pevnost zubní skloviny a uhličitanu vápenatého.

Balení: Baleno v obale z recyklovatelného PET.

Objem balení: 75 ml

Složení/INCI: Aqua, Glycerin, Cocos Nucifera Oil, Ethanol, Calcium Carbonate, Xylitol, Sodium Cocoyl Glutamate, Solum Diatomeae, Xanthan Gum, Sodium Bicarbonate, Mentha Piperita Oil, Mentha Viridis Leaf Oil, Citrus Limon Peel Oil,Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Eugenia Caryophyllus Bud Oil, *Limonene, *Citral, *Eugenol (*součást esenciálních olejů)

Výrobce: Caltha (CZ)