ANTI-AGE sérum

Přírodní pleťové sérum s kyselinou hyaluronovou a NMF hydrokomplexem pro svěží a mladistvý vzhled.

380,00 Kč

Hydratační anti-age bomba, která pokožce navrátí elasticitu a pomůže obnovit její svěží a mladistvý vzhled. Elixír mládí pro pokožku, která s věkem a s vystavováním nepříznivým vlivům prostředí ztrácí vlhkost a pružnost.

Základem séra je nádherně vonicí hydrolát bílé růže, ideální pro unavenou, zralou pleť. Nezbytnou složkou je kyselina hyaluronová jak vysokomolekulární (pro okamžité vyhlazení), tak nízkomolekulární, která má schopnost pronikat i do hlubších vrstev pokožky, kde kromě hydratace napomáhá regeneraci buněk, eliminaci volných radikálů, stimuluje tvorbu pro pružnost pokožky nepostradatelného kolagenu a elastinu. Vaši pokožku doslova vyplní a pozvedne zevnitř a vedle hydratace tak významně přispívá k redukci již vzniklých vrásek a k prevenci tvorby vrásek nových. NMF (natural moisturizing factor) hydrokomplex je směs ve vodě rozpustných sloučenin jako jsou aminokyseliny, organické kyseliny, močovina, sodium PCA. Přirozený zvlhčující faktor napomáhá hydrataci pleti, jeho složky na sebe váží vlhkost a udržují ji v pleti, chrání před porušením bariérové vrstvy pokožky. Významnou složkou séra je SODIUM POLYGLUTAMATE (PGA) známý také jako HYAFACTOR., který vytváří ochranný film na pokožce bránící ztrátě tolik důležité vlhkosti a pružnosti. V kosmetice je hyafactor nezbytným partnerem kyseliny hyaluronové a NMF-komplexu. Zabraňuje rozpadu kyseliny hyaluronové, udržuje v pokožce přirozené hydratační faktory, váže vlhkost a napomáhá zjemnění a zlepšení elasticity pokožky.

Vhodné i pro VEGANY!

Použití

Nanášejte na čistou pleť dle vlastní preference ráno i/nebo večer. Roll-on balení usnadňuje aplikaci a současně je pro pokožku příjemnou masáží. Používejte na obličej i dekolt.

Balení: Baleno v tmavém skle s kuličkou (roll-on) v uzávěru.

Objem: 10 ml

Složení/INCI: Rosa Alba Flower Water, Aqua, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Sodium Polyglutamate, Urea, Sodium PCA, Allantoin, Sodium Levulinate, Lactic Acid, Sodium Anisate, Glucose, Glutamic Acid, Lysine, Glycine, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Gluconolactone, Calcium Gluconate