NEVINNOST, sůl do koupele

Nejprodávanější

Přírodní solná směs do koupele s příjemnou a oblíbenou květinovou vůní.

127,00 Kč

Nevinně lehká, svěží květinová vůně konvalinek, bílých lilií a zeleného čaje pro relaxaci i dokonalou péči o pokožku. Jemný praskot hořícího dřevěného knotu vyvolává dokonalou atmosféru praskajícího ohně. Neobsahuje žádné syntetické látky, vůně i barva je dána výhradně přírodními složkami. Obsah hroznového oleje je zárukou nevysušování pokožky. Vhodné i pro VEGANY!

Použití

100 až 150g směsi nechte rozpustit ve vodě o teplotě 35 až 39°C. Dávka na jednu koupel by neměla přesáhnout 450g. Doporučovaná délka koupele 15 až 20 minut. Takto připravenou koupel si dopřávejte maximálně 3x do týdne. Po koupeli si dopřejte relax. Dózu vždy dobře uzavřete, solná směs je háklivá na vlhkost a neobsahuje konzervanty.

Z řady NEVINNOST pro vás máme i vonnou svíčku, šumivou bombu do koupele, sprchovou pěnu, tělové suflé, přírodní parfém, krémový deodorant. Vyberte si tři produkty a my vám je extra zabalíme!

Balení: Baleno v obale z recyklovatelného PET.

Objem balení: 500 g

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě. Nevystavujte mrazu ani přímému slunečnímu záření. Ukládejte mimo dosah dětí!

Složení/INCI: Sodium Chloride (kamenná sůl)*, Camellia Sinensis Leaf Extract*, Lilium Candidum Bulb Extract* , Vitis Vinifera Seed Oil (olej z hroznových jader)*, Spirulina maxima powder, ***Geraniol, ***Hexyl Cinnamal, ***Limonene, ***Linalool, ***Amyl Cinnamal      *certifikovaná organická složka * * *přirozeně se vyskytující v esenciálních olejích a vůních

Výrobce: Aenea/Soaphoria (SK)